Get Adobe Flash player
KMI skaičiuoklė
Jūsų svoris:
Jūsų ūgis:
Apklausa
Jūs norite?
 

Limfos masažas

Apie limfos masažą

APIE LIMFOS MASAŽĄ

Klinikiniai tyrimai buvo atlikti 2008 m. Nzoz maxmed klinikoje, Konin mieste, Lenkijoje. Šių tyrimų tikslas buvo ištirti kokį poveikį kūnui daro „Roll shaper“ naudojimas.

Tyrimuose dalyvavo 97 asmenys, kurie masažavosi po 20 kartų.

Apimčių atžvilgiu buvo pasiekti tokie rezultatai:

Rankų viršutinės dalies apimtis sumažėjo apie 2 cm
Liemens apimtis sumažėjo apie 4.5 cm
Klubų apimtis sumažėjo apie 3 cm
Šlaunų apimtis sumažėjo apie 3 cmKAS YRA LIMFA?


Limfa (lot. lympha) − skaidrus skystis cirkuliuojantis žmogaus limfinėje sistemoje, kuriame nėra eritrocitų, trombocitų, bet yra daug limfocitų. Žmogaus organizme yra apie 1 − 2 litrus limfos. Limfa susidaro iš skysčio, kuris nuolat patenka iš kraujo plazmos į audinius, o iš jų − į limfos kapiliarus. Limfa yra jungiamasis kraujo ir audinių ląstelių audinys, vaizdžiai tariant, ji "skalauja" kiekvieną ląstelę.

Limfmazgiai, esantys įvairiose kūno vietose (pažastyse, kakle, kirkšnyse), filtruoja ir sulaiko mikrobus, kitus kenksmingus junginius.

Limfos drenažas - tai veikiau ne kosmetikos, o medicinos procedūra. Vien todėl, kad limfa veikia visus organizme vykstančius procesus.


PAŽIŪRĖKIME KAIP TEKA LIMFA?MASAŽAS

Masažo metu limfos tėkmė pagreitėja apie 10 kartų, taip pat refleksiškai veikia visą limfos sistemą, gerina jos tonusą ir vazomotorines funkcijas, mažina limfos sąstovį audiniuose, audinių pabrinkimą, gerina medžiagų apykaitą; pagerėja dujų, baltyminių medžiagų, mineralinių druskų išsiskyrimas iš organizmo, pieno rūgšties išsiskyrimas, šlapimo rūgšties ir šlapalo, kuris susidaro sergant sąnarių ligomis, taip pat naudojant per didelį kiekį baltyminio maisto.

Vienas masažas "Roll Shaper" aparatu prilyginamas trims rankiniams masažams.

Džiugina kainos ir rezultatų santykis.


KĄ GALI LIMFOS DRENAŽAS?

Moterys pasakytų, kad limfos drenažas naudingiausias tuo, jog gali padėti sulieknėti. Tačiau iš tikrųjų svarbiausia tai, kad ši procedūra išvalo organizmą. Būtent tai ir yra lieknėjimo pagrindas. Anticeliulitinės programos dažnai pradedamos nuo limfos drenažo. Jau po pirmosios procedūros pastebima, kad kūnas tampa lengvesnis. Vėliau - kad ramiau reaguojama į stresą keliančias situacijas, labiau atsipalaiduojama, net kūno judesiai pasidaro tikslesn. Moterys pajunta, kad išnyko arba susilpnėjo skausmai prieš menstruacijas. Sausa oda atrodo taip, lyg būtų patepta kremu. Į limfodrenažą vertėtų atkreipti dėmesį moterims, kurių figūra yra kriaušės formos. Tokioms paprastai labai sunku sulieknėti, o viena iš priežasčių gali būti ta, kad sutrikusi limfos tėkmė. Kūno formos, žinoma, taip pat gerokai pagražėja, nes dingsta riebalų klostės. Tačiau, palyginti su visa puokšte teigiamo poveikio organizmui, lieknėjimas - tik vyšnaitė ant torto.

Celiulitas ima nykti vidutiniškai po 6-10 viso kūno limfos drenažo procedūrų. Tačiau neretai atsitinka taip, kad po pirmų bandymų riebaliniai kauburėliai dar labiau išryškėja. O todėl - kad iš audinių dingsta skysčių sankaupos!


APRANGA

Masažus "Roll shaper" aparatais mes atliekame PAČIOS. Todėl reikalinga speciali mankštos apranga - aptemptos plonos kelnės (timpės), marškinėliai ir kojinaitės.

Visą valandą dirbdamos aplink aparatą, mes išmasažuojame visą kūną - nuo pėdų iki rankų, pečių.


REKOMENDUOJAME prieš procedūrą atsigerti nemažai vandens.

Visada Jūsų STUDIO FIGURA 
 
Rasti mus Facebook'e